MK-expert - ekspert ds. BDO

Cześć, nazywam się Marta Kulas. Założyłam firmę MK-expert, by wspierać przedsiębiorców w wywiązywaniu się z licznych obowiązków BDO jak i odciążyć od biurokratycznych procedur.

MK-expert to zespół ekspertów ds. BDO.
Specjalizujemy się w outsourcingu z zakresu BDO.  Na co dzień świadczymy usługi BDO dla wielu branż polskiego i zagranicznego biznesu. Rejestrujemy firmy w bazie BDO, składamy wnioski, sprawozdania odpadowe, produktowe, opakowaniowe oraz komunalne.  Jako jedyni, świadczymy usługi z zakresu sprawozdawczości dla jednostek administracji publicznej. Prowadzimy bieżącą ewidencję odpadów i opakowań. Przeprowadzamy audyty BDO w celu uregulowania kwestii środowiskowych w przedsiębiorstwach. 

Celem zespołu MK-expert jest edukacja użytkowników systemu BDO. Szkolenia oraz kursy BDO zostały stworzone z myślą o każdym użytkowniku systemu.


Zagadnieniami związanymi z BDO zajmujemy się od momentu wejścia w życie przepisów, nakładających na przedsiębiorców szereg obowiązków związanych z BDO.
Zadania realizujemy z dbałością o interesy każdego Klienta.

Zadania realizujemy z dbałością o każdego Klienta. 

Marta Kulas

Opinie naszych Klientów

Ania Pt.

Szkolenie BDO

Bardzo polecam współpracę z panią Martą. Miałam okazję brać udział w szkoleniu z BDO, w tym z ewidencji odpadów i opakowań oraz sprawozdawczości. Szkolenie było dopasowane do profilu działalności firmy i rzeczywistych problemach z jakimi się zmaga w zakresie gospodarki odpadami i opakowaniami. Uważam, że ten rodzaj szkolenia jest unikatowy. Pani Marta szanuje czas szkolącego i dopasowuje elementy szkolenia do umiejętności użytkownika, na każde pytanie znajduje odpowiedź. Wiedza, którą posiadłam podczas szkolenia będzie miała swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości podczas robienia ewidencji i sprawozdań oraz ogólnej gospodarki odpadami w przedsiębiorstwie, w którym pracuję.

Mateusz Czerwiński

Szkolenie BDO

Wraz z koleżanką jesteśmy świeżo po szkoleniu z Panią Martą i powiem krótko: był to strzał w 10. Już dawno szukałyśmy możliwości rozmowy z ekspertem z zakresu BDO po to, aby rozwiać wszelkie wątpliwości w trakcie rozmów z kontrahentami. Pani Marta w sposób rzetelny i kompetentny przekazała nam potrzebną wiedzę. Ponadto jest bardzo miłą i serdeczną osobą co sprawia, że atmosfera szkolenia jest bardzo luźna. Bardzo dziękujemy za spędzony czas i polecamy wszystkim kontakt z firmą MK Expert. Pozdrawiamy serdecznie.

 
Piotr Kiljńczyk

Rejestracja w BDO i analiza konta BDO

Szybko, sprawnie i fachowo to słowa klucze jeśli chodzi o współpracę z MK-expert. Zawiłości systemu BDO z MK-expert nie są straszne. Polecam w 100%!

Piotr Włodarczyk

Audyt BDO - sekcja odpady, produkty i opakowania.

Polecam współpracę z Panią Martą, audyt przeprowadzony w sposób rzetelny i profesjonalny, poparty wiedzą i doświadczeniem. Szybki i miły kontakt, zapewne nie ostatni. Pozdrawiam.

Sthil Częstochowa

Rejestracja, outsourcing BDO

Super obsługa, zostaliśmy stałym klientem Pani Marty. Polecamy !

Michał H.

Rejestracja BDO, outsourcing.

Profesjonalizm w pełnym wydaniu! Zapowiada się długa współpraca.

 
Alicja Binda

Sprawozdania o opakowaniach

Polecam serdecznie współpracę z p. Martą. Wzorowy kontakt, usługi wykonane z najwyższą starannością, fachowa wiedza. Z całą pewnością skorzystam jeszcze w przyszłości

Bartłomiej

Rejestracja, sprawozdawczość produktowa

Firma, którą faktycznie można nazwać ekspertem BDO. Kompleksowa obsługa, duża wiedza i doświadczenie, oraz bardzo szybki czas realizacji. Serdecznie polecam każdemu!